| EuSiCuMine a întrebat:

Voi cand ati alege sa va duceti in parc, cand e cald sau cand e racoare? De ce?

2 răspunsuri:
| Joint_4006 a răspuns:

Hm,cand e racoare e mai placut sa stai pe banca la aer. fumezi o tigara,o ti pe iubita in brate, mai vorbesti, asa vara transpiri ca un porc si nu e binelaughing

| justadream_3723 a răspuns:

Mie imi place sa ma duc cand ii racoare, adica sa stau sa ma coc in soare? Mai degraba cand este racoare si app cand iii cald nici nu prea te simti bine te simti incomoda, parerea mea. Tu te duci cand crezi tu dar nu stiu la cati dintre prietenii tai le-ar palce sa stea in soare si la caldura... multumesc.