| AvakinAndrei a întrebat:

Voi când sunteți deprimați ce faceți? Eu am starea asta…. Menționez ca sunt singur acasa

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Faci si tu ce a facut Kevin in acele filme difuzate de ProTv.

| ania a răspuns:

Ma pun pe genunchi și povestesc cu Tatăl meu ceresc tot ce simt, tot ce ma râneste, tot ce îmi apasă conștiința, tot ce îmi doresc, după o ora sunt alt om.

| Caro34 a răspuns:

Bună! Citim, ascultăm muzică, vb. cu prietenii, ieșim la plimbare, facem cumpărături, savurăm o înghețată, bem un ceai, ajutăm pe cineva etc. Numai bine!

| Continchiscontsters a răspuns:

Ies afară cu bicicleta îmi pun căștile și ma duc de nebun peste tot. Azi toată ziua am fost afară cu bicicleta m-am dus de nebun unde mia văzut ochi și cât m-a ținut picioare abia acum am ajuns în casa oricum am sa ies nu suport sa stau în casa.

| RoxanaElena007 a răspuns:

Eu una ascult muzica si programez in python sau fac pagini web in html si implementez javascript pentru a-mi dezvolta abilitatea asta, daca nu pot sta la calculator raman doar la muzica sau ies afara 2-3 ore chiar daca stau singura in curte macar stau cu catelul meu.

| besche a răspuns:

Tristetea este normala, cu totii avem momente in care suntem deprimati si nu e nimic in neregula cu asta. Insa daca deprimarea se transforma in depresie, e nevoie sa primim ajutor de specialitate pentru a depasi perioada grea in care ne aflam.

| An0nimus73663 a răspuns:

Ma ridic din pat, imi fac geanta, imi bag muzica in casti, si merg la sala unde fac kickbox iar daca simt ca sunt irascibila si ca as putea raspunde urat, merg si ma pun intr-un colt si imi fac antrenamentul prefacandu-ma ca nu mai e nimeni in jur