| Didi908 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre caine si pisica? Motivati alegerea! FUNDA

3 răspunsuri:
| xCherri a răspuns:

Hmm pai: Cainele puppy dog eyes pentru ca este mult mai destept decat pisica, pentru ca il poti dresa. Vorba aia : " Cainele este cel mai bun prieten al omului "

| FANfredoSHpidjin a răspuns:

Aş alege pisica. Fiindcă este mai graţioasă şi mai curată decât câinele. happy Câinele mi se pare mai 'bădăran'.
Cu toate astea, am o pisică şi un câine. laughing

| Laura08 a răspuns:

Si eu as alege pisica daca "trebuie" tinuta in apartament. Este mult mai cuminte, nu trebuie scoasa la plimbare si este mai usor de intretinut. Pentru cine are o curte mai mare, un caine ar fi si el la fel de bun.