| Izy10eye a întrebat:

Voi ce ati alege dintre medic veterinar si medic stomatolog?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de mediul in care doresti sa traiesti. Este adevarat ca mai nou exista si cabinete veterinare urbane. Deoarece ambii medici sunt persoane invatate, instruite, educate si castigurile realizate pot fi comparabile ai putea folosi o moneda, bineinteles daca atractia fata de fiecare in parte este sensibil egala si nu te poti hotara in alt mod. big grin Succes.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stomatolog.Este mai bănos.

| J0B0MAT a răspuns:

Veterinar.Dar nu contează ce alegem noi, ci ce îţi place ţie mai mult.

| alexandrualind a răspuns:

Stomatolog.

| BadAngel3 a răspuns:

Stomatolog.

| Zyzzer a răspuns:

Daca simti ca te doare uneori stomagul du-te stomatolog)