| Ukiss25 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre samsung B5722 si samsung S5230? chiar vrea sa stiu pentru ca urmeaza sa-mi iau un nou telefon. mersi anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Babydoll_3101 a răspuns:

Pai eu am avut Samsung S5230... e foarte fainthinking, faze poze destul de bune, designul e super:angryam avut pe alb), muzica se aude foarte bine si clar, singura chestie negativa e ca nu prea gasesti teme pentru elsad...in rest am doar cuvinte de laudabig grin,kiss

4 răspunsuri:
| Maiabsolutcavodka a răspuns:

Si eu am S5230. E super telefonul.

| kitty5065 a răspuns:

Eu as zice Samsung S5320 happy
dar oricum important e sa iti placa tie, nu noua

BAFTA!

| AlyNkO a răspuns:

Eu am Samsung S5230 si sunt super multumit. Eu zic sa ti-l ieiwinking

Am download-at un video converter pentru el ...si am convertit niste videoclipuri HD de pe youtube la parametrii lui si se vede impecabil, HD chiar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asi alege un Samsung S5230 pentru am si eu unul si sunt foarte multumita de el si il am pe alb...este foarte frumos