| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati alege să faceți in viata dintre a fi profesoara sau web designer si de ce?

Răspuns Câştigător
| MarianMoga a răspuns:

Web designer castigi mai bine si stai mai mult cu familia

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Depinde de vocația ta. Dacă te vezi la catedra sau nu.
Dacă o iei din punct de vedere financiar, ai putea fi profesor cu un soț miliardar.winking

| Andreeush a răspuns:

Eu as alege web designer deoarece nu ma vad avand profesie de profesoara. Fiecare trebuie sa isi aleaga ceea ce ii place.

| ngllllll a răspuns:

Profesoara este mai potrivit pentru o fata.

| anonymus4106 a răspuns:

Timpul de pregatire difera pentru cele doua. Poti sa inveti web design intr-o luna cu ajutorul internetului, dar ca sa devii profesoara ai nevoie de modulul pedagogic al facultatii(sau ceva asemanator). Asa, ca le poti face pe amadoua.