| IustinaSiAtat a întrebat:

Voi ce ati visat azi-noapte?

10 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

:O
Nu mai stiu!thinking
Oare am visat ceva?thinking

| AndreiZz a răspuns:

Ma alerga un bampir in curul gol!laughing)) sau eu eram asathinking nu mai stiusad

| crazycolor a răspuns:

Chiar nu-mi amintesclaughing

| Kafeeaua a răspuns:

N`am dormit azi`noaptelaughing

| sensibilosu a răspuns:

Ca sa desfintat siteul TPU

| uNNe a răspuns:

Nimic,de obicei imi place sa visez!

| SociallyDepressed a răspuns:

Ca ma plimbam printr-un cimitir, iar pe toate crucile de acolo scria
"I´ll be back" si apoi din senin a venit una si a inceput sa se prefaca [,] ca ma loveste *nu stiu de ce*.Pe urma am vazut-o pe matusamea care se uita la mine cu ura si nu facea nimic...Am fugit de acolo, la un moment dat m-am impiedicat si am cazut. Apoi m-am trezit.

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Multe vise amestecate. laughing

| dfnxjvgh a răspuns:

Pff laughing am visat ca eram sotia lui Smileyy :X:X misto vis, asa-i rolling on the floor)))))?

| Jet a răspuns:

Nu am visat nimic pentru ca nu am dormit.