| Andreeaioan115 a întrebat:

Voi ce credeti ca la 18 ani te poti considera adolescent/a? Desi esti major... (sunt foarte trista, ca peste 8 luni ma despart de adolescenta si simt ca nu am profitat la maxim sad

Răspuns Câştigător
| MPersephone a răspuns:

Adolescent este persoana de la 13 la 19 ani. Asta spune definitia in engleza.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Andreea cei cu tine?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În USA până la 21 de ani.
Unii sunt nostalgici după perioada din uterul mamei. Unii din ei se sinucid, sperând să revină acolo.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai zis ca e ultima -_- ultima intrebare in mama ei laughing
Cum adica te desparti, unde scrie asta? Daca nu mai esti adolescenta ce esti? Eu am 22 de ani si anul asta fac 23. Chiar acum 1 saptamana am intrebat pe cineva cati ani am, pentru ca pentru cateva secunde nu stiam "pe de rost". Nu conteaza varsta, e aiurea sa te iei dupa asta. Tot ceea ce conteaza e momentul de acum.
Si cu asta o sa ma opresc din raspuns la intrebarile despre varsta.

Răspuns utilizator avertizat
| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Nu este niciodata prea tarziu. cei din urma vor fi cei dintai.