| Sfinnx a întrebat:

Voi ce credeti despre apocalipsa? Credeti ca o sa vina sfarsitul lumii?
[parere] happy

10 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu,nu cred. Dumnezeu stie cand va veni apocalipsa. Si pana la urma nu ar trebui sa ne temem, deoarece tot vom muri. Ce mai conteaza ca murim maine... Parca mai bine sa murim toti odata, decat pe rand. Asa nu vor mai avea de suferit ceilalti.
Stay chill
*-*

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu, poate va fi poate nu, intrebarea e, esti pregatit sa-ti vezi Dumnezeul?
http://www.divinerevelations.info/....../index.htm
Vegheaţi, dar, căci nu ştiţi ziua, nici ceasul în care va veni Fiul omului.
Matei 25:13

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Sincer nu cred in asa ceva.Sunt doar minciuni.Pa,pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,si mi-e foarte frica. M-am dus acum in beci, m-am bagat intr-o cutie, si cu ursuletul meu Puffy si tableta mea Sttefanie, stam, imi este frica sa ies deoarece nu vreau sa mor.

Stay calm and don't worry!

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Da, cred ca o sa vina!laughing
Maine e ultima zi...din viata pe care am traito pana in present.
Si tot maine e prima zi din restul vietii noastre.
Deci stai calm/a, copil fara minte ca n-ai sa mori tu...cel putin nu mainehappy.

| Sfinnx explică:

Eu una nu cred in asa ceva. cand vine vine :]] usa mea e mereu deschisa pentru ea xDD

| geocarul a răspuns:

Parerea mea sincera pai nu cred ca o sa vina sfarsitu lumi si daca o sa vina o sa astept sa mor asta e daca vine nai unde fugi astepti doar asta poti sa faci funda te rog?

| puisor98 a răspuns:

Nu stiu ce sa sa zic...la stiri ''sfarsitul lumii'',pe facebook tot asa, la orice emisiune sau pe orice sait as intra vad ''APOCALIPSA'' straight face deci m-am saturat straight face frate, cand o fi sa mor, mor si gata, dar m-am saturat sa aud asta peste tot. nu vinewinking nu stie nimeni ce se intampla, daca se intampla sau cand se intamplawinking decat Dumnezeu happy

| lemoris11 a răspuns:

Daca vrei sa-ti raspund simcer eu nu cred tu crezi ca Dumnezeu ne-a facut sane omoare fii serios acum cine crede in asta e un mare idiot funda?

| OnutZza13 a răspuns:

Păi in Biblie cand se vorbeste despre Apocalipsa spune ca mai intai vor fi nişte semne cum ar fi: Lumea va fi condusa de o singura persoana, in toata lumea va exista o singură mondă si alte chestii... Oricum Dumnezeu stie
Funda? big grin