| LolaCy a întrebat:

Voi ce faceti cand nu iesiti in oras in weekend si stati doar acasa singuri? asa ca sa mai scapati de plictiseala. funda

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Poi depinde de ce am cheff...Stau pe comp, adica pe mess, majoc metin2, ma joc pe hi5 barn buddy, las commuri! Sau noaptea stau pe comp sau la tv pana tarziu 3-4 iar ziua dormn dupa la 14:00 sau 15:00 si asa trece repede timpul big grin... Funda?:X

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau pe TPU, mai fac examene online la categoria C si ma mai pun sa vad un film online sau la ps3 ma joc.

| CybeRAthlete a răspuns:

Cand nu e de "ieseala", stau pe camera, dar de obicei nu singurwinking
daca e sa fie asa, un film sa alunge plictiseala, muzica, etc...
bafta

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Ma uit la tv,stau pe mess,ascult muzica, ma jocbig grinlaughing pe pcwinking, Dorm.Km asta fac euwinking

| emokid_1733 a răspuns:

Pai cand stau acasa singur vb cu niste prieteni pe skype ne dam unu altuia linkuri de video sa radem amandoi, comand o pazza(sau mai multe)laughing raspund la intrebari pe TPU in timp ce ask muzicaa la maxim, fac karaoke acasa si incerc sa danzes pe melodie de robotibig grin. cred ca te-am ajutat.

| Obsolete a răspuns:

Buna eu cand raman in weekend acasa stau la pc pana pe la ora 8 vorbind pe mess jucandu-ma jocuri apoi imi cumpar o punga mare cu floricere downloadez un film cel mai mult imi plac cele de groaza dar si cele de acitiune, comedie sau drama sunt ok depinde doar de ce fel de persoana esti.

| vasea_5979 a răspuns:

Stau pe net...ori imisun prietenii si invit la mine.

| VICA_8535 a răspuns:

De cele mai multe ori imi pierd timpul pe net sau privesc la tv!

| alina_8725 a răspuns:

Pai eu de exemplu nu ies in oras cand ploua pentru ca nu imi place si stau in casa pe mess( dar e plictisitor) sau cel mai bine dorm(asa fac eu cand ploua:d ) sau poti asculta muzica sau daca ai minute si nu ai ce face poti suna mai multi prieteni va bagati in conferinta si vorbitilaughing