| AnneMarri a întrebat:

Voi ce faceţi când simţiţi că nu mai puţeţi?

Răspuns Câştigător
| sw33tgirl a răspuns:

Cunosc super bine starea, depinde cand simti ca nu mai poti. spre exemplu am anumite talente(muzica, desenul si sportul) si toti colegii mei de scoala ma urasc si imi doresc numai rau...ma indvidieaza groaznic si ma lovesc, injura si cand am un mic defect ma critica nonstop. Eu am fost foarte afectata dar mi-am dat seama ca prin indvidia si rautatile lor intr-un fel imi spuneu " esti prea perfecta si prea buna, deci nu putem sa nu fim indvidiosi pe tine!". Nu stiu sigur ce tiam mai putea spune dar nu i-am bagat in seama si m-am purtat rece si cu superioritate, deci si tu trebuie sa iti privesti cu superioritate problemele si vei scapa de ele. pup

3 răspunsuri:
| Robbe a răspuns:

Ori cedam ori sau ne enervam ori sau ne odihnim.
Promisie ia zi o funda nu dai?

| Sabyynna a răspuns:

De obicei ma inchid in camera, singura si nu raspund nimanui... Pur si simplu stau si ma gandesc la acele persoane care ma fac fericita, acele persoane care nu ma streseaza, acele persoane care tin atat de mult la mine incat decat sa ma faca sa sufar prefera sa numi zica anumite lucrur. Ei bine gandindu-ma la aceste persoane din viata mea reusesc sa trec peste asta.
Alt lucru pe care il fac e sa plec pur si simplu de acasa sa ma plimb, iar daca cineva ma deranjeaza sau imi spune ceva ce ma face sa ma simt aiurea incep sa tip la el pentru a ma descarca.

| undercover_4494 a răspuns:

Ma duc singur afara si ma plimb, pe langa ca transpir si astept ziua in care blestemele-mi vor fi ascultate si pe langa ca ma intreaba multi oameni despre ce este vorba, iar ca raspuns primesc: ESTI PROST! / CE PROST ESTI!
Este destul de amuzanta chestiarolling on the floor