| Vreoproblema a întrebat:

Voi ce faceti cand va este dor de cineva, dar nu poti vorbi cu persoana respectiva si nu stii daca ea se mai gandeste la tine?
Funda xD

4 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Poze. Amintiri. O lacrima. Regrete. Un film de comedie. Somn.

| CataZuzu a răspuns:

Iti simt durerea, bro. E mai nasol cand persoana respectiva se afla in celalalt capat al Romanieilaughing eu pur si simplu ascult muzica pe care o ascultam cand eram cu el si-mi aduc aminte de toate momentele noastre. Daca persoana ti-e aproape (in orasul tau) eu zic sa incerci sa te apropii de ea cat mai poti. Sa nu ajungi sa regreti ca n-ai facut asta la timpul potrivit :/

| marikdlnwksn a răspuns:

Daca e un fost/a iti recomand sa uiti adica trebuie sa-ti dai seama daca inca mai ține la tine. daca inca mai tine n-ar trebui sa-i dai uitarii totul dar daca ei/lui nu-i mai pasa degeaba stai tu si suferi si te gandesti daca nu e reciproc..parerea mea happy

| becka17 a răspuns:

Pai sufar..cand versi tristetea te poti simti mai bine. Stiu cum te simti.Cand simt dorul cui-va ma uit la poze, incerc sa-mi amintesc ceva cu el/ea.