| RoXyRaLu a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti?(nu avti chef nici de calculator, nici de televizor si nici de citit?)

Răspuns Câştigător
| ღChloeeღ a răspuns:

Depindelaughingeu de ex. ies afara si incerc sa'mi fac un rost.
Calcuratorul nu se prea pune, la tv nu ai la ce sa te uiti, iar de cittit PASlaughing

1 răspuns:
| Coriine a răspuns:

Nu mi-se intampla sa ma plictisesc,nu stiu de celaughing,poate pentru ca sunt o lenesa, si toata ziua lenevesc in scaunul pc`ului, nu se pune la socoteala ca seara ies cu prietenii.Insa cand ma plictisesc ma culc si mananc a prostrolling on the floor).