| laura_8847 a întrebat:

Voi ce faceti in ajunul craciunului?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Eu prefer sa stau acasa, cu familia si posibilii prieteni care vor veni, cativa, nu multi, sa gustam din bucatele traditionale romanesti [facute cu multa dragoste] : cozonaci, placinte, sarmale, salata de Beof sau cum se scrie s. a. m. d, alaturi de bradul f frumos! Deschidem TV`ul pe Antena 1 deoarece vor fi niste emisiuni minunate! Dupa parerea mea, cel mai frumos Craciun este cel alaturi de cei dragi! Craciun fericit si mai multa caldura in suflete!

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ma duc la kolindat love struck

| LolNope a răspuns:

Merg cu colinda si treba :X :X

| FanMJJ a răspuns:

Tv, cola si mancare big grin

| Ramonish a răspuns:

Petrec cu familia si prieteniibatting eyelashes

| yanis a răspuns:

Merg la colindat cu prietenii, apoi vin acasa si petrec ajunul Craciunului cu familia.