| LoOvE a întrebat:

Voi ce faceti in noaptea de revelion daca sunteti acasa?

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Eu o sa stau pe mess ...sau o sa ma uit la un film interesant pe nethee hee

sunt prea mica sa ma duc inca sa ma duc undeva de revelion s de aceea.

| BlueBroom a răspuns:

Din pacate revelionul asta sunt obligata sa stau total singura doar cu ai mei ceea ce inseamna ca am sa ma holbez la caluclator si am sa ma uit la eurovision mancand mancare de la kfc de am sa ma sparg

| ăăăă a răspuns:

Ma trezesc.(intre timp lenevesc).(se face seara). Zbor pe curcubeu. Fur aurul spiridusilor.Sunt prinsa de catre politia spiridusilor.Sunt dusa la inchisoare. Evadez. Ajung acasa.

| FunnyLoOVe a răspuns:

Pai eu stau, ma joc cu cristinelu(nepotelul:-P)ma uit la tv stau pe calculator...etc.Dar tu ce vei face cris?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stam, gem ne jucam kalc. televizor p afara ca fete sau baieti, jucam ceva, happy eu att stiu sh artificii. Mlt norochappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine zboara petardele si bulgarii de revelion, fac un om de zapada si ii pun in loc de nas o petarda cu 5 focuri, ii dau foc si stau langa el.