| stefyk97 a întrebat:

Voi ce faceti in pauze la scoala? Cum va distrati?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Jucam lapte gros. Ultimul care a sarit l-a doborat pe proful de chimielaughingNoroc ca e dirigulwhistling

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Aoleu! Câte șmecherii facem! Căutăm prin catedră și găsim diverse obiecte (postere, rigle, pantaloni, foi etc.) Odată am găset niște postere cu una emo și le-am pus pe geam și au trecut unii de-a opta si au făcut o mutră... rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor noi toți râdeam de ne prăpădeam!
Acum câteva săptămâni am găsit o pereche de chiloți în dulapul de la catedră. Un băiat mai șmecher de la noi din clasă i-a aruncat pe o fată pe care o plăcearolling on the floor și aia s-a urcat pe bancă și a aruncat chiloții spre alți elevii... și uite așa ne distram noi în clasă că intră profa de fizică... Noroc de faptul că ne-am ales doar cu o mustrare și nu cu un testhee heelaughing!
După ce se sună ne așezăm aproape toată clasa la ușă și pândim când vine profesorul cu care avem oră. Și când vine, toți ne îngrămădim la ușă să intrăm repede în clasă. Dar avem profi de treabă și nu prea ne ceartăhee hee.
Eu mai ies cu prietenele mele și spionăm diverși elevihee hee Când se face seară afară, vin băieții și ne sperie pe-afară... să vezi ce urlăm fiecare pe-acolo zici că vine prăpădulrolling on the floor
E distractiv la școală! Dar am noroc pentru că îmi plac și materiile, nu numai pauzele!

| DEBrown a răspuns:

Eu stau in clasa si citescbig grin

| Myhay_1171 a răspuns:

Jucam adevar sau provocare, vb...

| a răspuns:

Ce ne trece prin minte laughing):X. Numai panarama. ce altcevahee hee:p

| fCD a răspuns:

Suna a intrebare de plod fara prieten happy
P. S.: Fa-ti unul happy

| RainDrop a răspuns:

Eu sincer, m-a distram jucand cu altii lapte gros sau altele...pana rupem tabla.