| M.T a întrebat:

Voi ce fel de blugi bluze si adidasi (tenisi ) achizitionati in toamna aceasta?

4 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Eu mi-am luat o pereche de adidasi de la Nike au floricele mov, semnul pecae turcoaz si semnul de la nike turcoaz:X, blugi skinny mai albastri si alta pereche gri iar bluza inca nu mi-am luat. Cred ca o sa-mi mai iau un cardigan si in materie de bluze sa vad ce o sa-mi placa.

| justme08 a răspuns:

Eu imi iau o pereche de blugi de la zara, un tricou de la bershka si o pereche de conversi.

| α¢α∂єℓℓα a răspuns:

Blugi din stradivarius!:X, Tricouri kenvelo, Calliope, Zara, etclove struck, si Convershi!:X

| PrintesikaDiva a răspuns:

Eu mi-am luat de toamna tenesi negri cu floricele colorate blugistramti bluze colorate roz albastru negre etc.