| ioanaunicorn a întrebat:

Voi ce folositi pentru cosuri si comedoane? Eu folosesc epiduo gel si este genial dar am observat ca semnele nu le diminueaza prea bine

2 răspunsuri:
| Ionut231312 a răspuns:

Am avut si eu probleme cu cosurile, iar dupa ce am incercat zeci de creme (dintre care si epiduo) am observat ca sunt total inutile si am luat roaccutane 4 luni de zile.

S-a meritat? Cu toate ca am suferit grav in acele 4 luni(buze uscate, piele uscata, ochi uscati, articulatiile ma dureau) acum nu mai am nimic, nici un cos, doar cateva pete care se vor duce in timp.

Recomand? Nu prea stiu ce zice, trebuie sa rezisti MINIM 4 luni pentru a vedea efectele... iar ficatul tau o sa fie afectat, recomandabil fiind sa utilizezi niste pastile pentru protectie a ficatului.

| aXy99 a răspuns (pentru Ionut231312):

Verbul "a merita" nu este reflexiv.
Daca nu prea sti ce zice, mai bine te abtii.