| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce modalitati folositi pentru a uita un baiat?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Mie mi-a luat destul de mult sa uit de unul, insa cu timpul, intalnind alti baieti, incepi sa uiti. Acum depinde si de tine si de baiatul respectiv si ce relatie ati avut.

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Depinde de cât de mul am ținut la acea persoană.
Cu cât ai ținut mai mult la el, cu atât îl vei uita mai greu. Nu există modalități pentru a uita pe cineva.
Poți doar să aștepți și să speri să-ți treacă.
Ieși în oraș cu prietenii și încearcă să te apropii și de alți băieți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Beau ceai de musetel. Adica stai, de ce as vrea sa uit un baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uneori, prefer să trăiesc momentul chiar dacă este dureros.