| Vreoproblema a întrebat:

Voi ce parere aveti de iphone 4s? Credeti ca merita cumparat?

3 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Platesti mai mult decat face, dar daca nu vrei batai de cap. Nu sta pe ganduri.

| elenis85 a răspuns:

Am eu si sincer dupa 2 saptamani m am plictisit de el. asteapta putin poate apare ceva mai interesant, mie una imi pare rau ca am dat atatia bani pe el si sincer nici mare lucru nu i de capul lui

| 0rlando a răspuns:

Dacă ai bani de un iPhone 4S, cumpără-ți un Samsung Galaxy S 2 sau mai așteaptă până iese Galaxy S3, asta dacă vrei un telefon performant, dacă îl vrei doar de fițe, atunci iPhone.