| Daria a întrebat:

Voi ce planuri aveti pentru vara ce vine? Cum o sa va distrati, unde mergeti?(vreau detaliibatting eyelashes)

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Uhh am un plan complex.
Prima data o sa am examenele pana in iulie.
In iulie o sa plec in Barcelona pentru 10 zile. Dupa cele 10 zile petrecute in Spania voi merge in Londra unde voi sta in jur de 2 saptamani. In londra sper sa prind un concert Green Day sau System of a down. daca nu oricum o sa fie intersesant si nu ma las pana nu merg la un concert.
Dupa toate astea o sa ma intorc acasa unde o sa imi petrec timpul cu prietenii si voi face o munca de spion sa imi afly viitori colegi si sa ii cunosc inainte sa inceapa scoala. La sfarsitul lui august merg la mare, probabil in Bulgaria sau in grecia si mai stau si ep acolo vreo 2 saptamani si dupa asta incepe scoala si gata.

7 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Bună,
Hmm, eu o să stau acasă o mare parte din timp, o să citesc și o să ascult muzică. Probabil o să merg la vreun concert sau la mare sau la munte. Nu am hotărât nimic, mai e timp.hee hee
Abia aștept vacanța, în orice caz.

| Daria explică:

Oooh.eu mi-am facut o intreaga lista de planuri pentru vacanta asta. day dreaming
Pe la sfarsitul lui iunie voi merge cu familia la Brasov si la Ploiesti(orasul unde am copilarit),abia astept sa imi revad orasul de suflet.love struckApoi o sa ma distrez cu verisorul meu o saptamana, cat sta la mine in oras.O sa merg la munte, o sa merg la bunica unde o sa ma simt ca in paradis...day dreaming,in Grecia cu parintii,pe la piscine,in parc cu rolele,bicicleta,o sa merg la Cluj la matusa mea,probabil o sa merg si la Constanta,in tabara,cu prietenii, o sa mai stau si cu familia, in concluzie o sa fie o vara pliiiiinalaughing
Abia astept.happy

| IoanaTempah a răspuns:

Pai imi propun sa merg in Italia ( Torino ), Eforie Nord si sa fac cu familia Trasfagarasan.
tu?smug

| Wihaela a răspuns:

Voi merge la Bucuresti :X.mai multe detalii nici eu nu stiu big grin laughing

| cobra221 a răspuns:

Pai eu in varha o sa mergh la mare... si o sa ma distrez cu prieteni, danduma p roletongue

| larrisa a răspuns:

Eu as incerca sa merg ori unde se poate la mara munte film marog dar sigur marg la mara

| Tiffany_2828 a răspuns:

Ciao! Ma numesc Tiffany si am 19 ani... eu, la vara, o sa merg in China, deoarece doresc sa imi creez un viitor mai bun... Bafta si tie!