| mereueu a întrebat:

Voi credeti ca 13 ani e o varsta potrivita pentru. o relatie cu un baiat / o fata?

Răspuns Câştigător
| LetMeHelp a răspuns:

Pai depinde...Stiu fetite de 5 ani care aveau iubiti laughing.Sau in clasa a I-a sau a IV-a!
Depinde cand vrei tu o relatie dupa parerea mea este cam devreme la 13 ani.Dar daca tie ti se pare ca esti preagatit de o relatie si daca parintii iti dau voie de ce nu?
Bine intre 5-12 ani nu prea este o relatie adica nu stii ce e iubirea adevarata. Dupa 14 ani constientizezi ce se intampla si poti iubi cu adevarat.Parerea mea...

3 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

Daca tu consideri k esti pregatit/a pentru o relatie de ce nu...happy

| mereueu explică:

Multumesc tuturor :*

| GeaninaXoxo a răspuns:

Da happy