| HappySadness a întrebat:

Voi credeti in fantome?
Vi s-a intamplat vreodata ceva paranormal? big grin

5 răspunsuri:
| AnnyXoxo a răspuns:

Nu!winking Daca ai vazut la televizor sunt doar povesti pentru ca nu mai au ce da si daca te uiti la fenomene stranii si astea sunt doar asawinking de chichi. big grin nu trebuie sa crezii in ele pentru ca nu exista si sunt doar prostii! big grin.

| Amy_9541 a răspuns:

Normal ca...Nuuuuu

| Razvan94 a răspuns:

Povesti de adormit copiii, zau. asa eram si eu pe la 12-13 ani, dar o data m-am trezit din somn si am vazut o "fantoma" trecand prin perete(aveam vreo 10 ani), dar nimic cgrav oh go on...deci sa nu crezi ca exista oh go on

| pisicutzarock_9753 a răspuns:

1.Nu exista fantome.
2. Daca continui sa crezi in ele si ai parerea ca exista trebuie sa mergi la un doctor.

| Mapetzz a răspuns:

Poi eram odata llaaa bunici si eu cu vara mea ma gandeam sa mergem in padure era 4 la pranz era vara foarte cald nu puteai sa stai si cum mergeam noi se auzeau zgomote si urlete foarte puternice am fugit de acolo si apoi am intrat intr-un cimitir unde era lipit de un magazin (magazinul era bun mergea ) Si asa si asa a trecut timpul se facuse 8 -9 noaptea era intuneric dar nu bezna vedeai asa cat de cat ceva apoi cand sa mergem acasa am dat tare cu piciorul in ceva si se auzea cum trozneste cand ma uit era o mana nu stiu dar era o mana mana plana de sange evident. Apoi am ajuns acasa m-am bagat in pat apoi am stins lumina se auzeau niste zgomote insuportabile de parca cineva urla de durere. Apoi bag mainile sub perna si dau peste aceiasi mana plana de sange aprind lumina ma uit nimic... Sau cand eram acasa si m-a strigat o voce urata am raspuns si a cazut dulapul peste piciorul meu straight face Cam atat Funda?