| thegreatgatsby a întrebat:

Voi credeti in legenda cu Bloody Mary? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Nu, nu cred. Cred ca e doar o legenda inventata pentru a speria copiii. Poate exista si un strop de adevar in aceasta legenda. Daca te uiti pe net vei gasi n variante ale legendei. Eu una am facut chestia cu oglinda si nu mergelaughing

10 răspunsuri:
| thegreatgatsby explică:

Eu am incercat laughing si bineinteles nu s-a intamplat nimica. Pe wikipedia scria totusi ca se intampla numai in satul ala unde a existat Bloody Mary asta.

| Marii a răspuns:

Exista milioane de variante ale legendei, nici numai sti care e cea reala. Nu-mi prea vine sa cred. happy

| Butsilee a răspuns:

Da rezultat 0 rolling on the floor

| roox a răspuns:

Mi se pare o diiiiiiiiiiitamai prostia.big grin
Dar nu aş încerca big grin
laughing

| Larette a răspuns:

Nu cred in asa ceva, dar nu as vrea sa incerc. happy

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Am incercat vraja, era sa adorm pe wclaughing
Din pacate, legendele raman legendelaughing

| ilovedemi a răspuns:

Esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naah.am incercat si nu s-a intamplat nimic.in afara de faptul ca mama m-a certat si mi-a zis ca-s putin dusa.laughing dar.in rest...nimic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred de fapt totu vine de la Mary I of England a fost regina angliei a fost fiica lui Henric VIII
A reinstaurat catolicismul in Anglia si a executat aprox. 300 opozitanti regligiosi de aici primeste porecla Bloody Mary.
Nu ca ar fi o fantoma plina de sange care apare in oglinda happy
scuze ca vam plictisit