| TaraXdd a întrebat:

Voi cum ati reactiona daca parintii vostrii v-ar spune ca divorteaza? Ce ati face? Cu cine a-ti ramane? daca va iubiti parintii neconditionat, la fel de mult.

1 răspuns:
| fonfulika a răspuns:

Eu nu mias bate capul zile lor sa aleaga cel care te va lua el te iubeste mai mult pentru ca a putut sa castige si sa te ia pe tine... imi pare rau ca esti in o situatie ca asta si daca ii iubesti la fel de mult nu alege tu pentru ca la un moment dat te vei invinovati ca l-ai ales pe el si nu pe ea sau invers asa ca lasa-i pe ei... Funda?