| Daria a întrebat:

Voi cum fa faceti viata mai interesanta, frumoasa?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata e frumoasa cand iubesti, cand zambesti. Cand incerci sa acorzi o importanta mai mare lucrurilor care te fac fericita si nu te pierzi in lucrurile triste care ti s-au intamplat. Cand bucuria lumii tale consta in lucrurile simple. Viata este frumoasa cand nu te ascunzi de ea.

5 răspunsuri:
| Robert_5202 a răspuns:

Fii buna si intelegatoare cu toata lumea, si vei avea de castigat.In concluzie te vei simti bine.

| andreea12_5010 a răspuns:

Pai...eu imi traiesc viata din plin... iubesc si sunt iubitalove struck fac tot ce imi vine prin cap fara sa ma gandesc la consecintelaughing

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Sunt o persoană tonică, pozitivă și îi antrenez pe toți cei dragi. La noi nici o zi nu seamănă una cu alta. Îți imaginezi ce disperat este soțul meu cănd mă vede în fața calculatorului? Că deh am și laptop-ul deschis pentru treburi de oameni mari. A venit într-o zi și m-a gasit sărind coarda...în casă - cursurile de aquagym s-au făcut 300 lei. Dacă vrei cred că poți fi fericit cu puțin, dar important este să vrei și să știi să zâmbești, chiar dacă nu toate sunt pe roze.
Mari succese și mult... zâmbet, Daria!

| baru a răspuns:

Sall. Tot cea ce este mai bun si mai frumos, se afla langa noi. Trebuie doar sa vedem. Pa!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La ce vremuri trăim, nu văd cum să o facem frumoasă!
Pa, pa.