| cornelia_9446 a întrebat:

Voi cum ii demonstrati persoanei iubite ca o iubiti?happy

Răspuns Câştigător
| aniiledha a răspuns:

De exemplu eu iubitului meu ii demonstrez ca il iubesc prin faptele mele. cand este bolnavior am grija de el, ca o "doctoritza"tongue
cand este la greu ii sunt alaturi de fiecare data si ii spun sa se linisteasca ca totul o sa fie biine, iar la biine ii ma bucur si eu pentru el, ba mai mult eu ma bucur mai mult decat el.

dragostea nu se spune ci se simte:X:Xtongue

1 răspuns:
| adRiaNOO a răspuns:

Phoy cum sa-i demonstrezi ii arati thot ce simti pentru eah/el.astha isi doreste sa vada cat ti la el/ea. funda?