| JamilaGizeh a întrebat:

Voi cum o sa va petreceti vacanta? Poate imi dati si mie niste idei ...inafara de citit,de stat la calculator, de desenat...imi place sa fiu mai activa si nu suport sa stau intr-un loc, ma plictisesc repede.

4 răspunsuri:
| Ionela_6633 a răspuns:

Plimbare prin parc, leagan, un suc la o terasa, o inghetata... si trebusoara pe acasa, vizite la prieteni acasa, la rudetongue

| rockmeout a răspuns:

Pai,eu voi iesi in oras cu prietenii mei, ma voi plimba, ma voi da cu bicicleta si voi mai vedea happy

| Asunalove a răspuns:

De ce nu te duci la mare cu familia? s-au daca iti plac aventurile atunci ai putea pleca intr-o calatorie! Iesi cu prietenii undeva in natura, ok?

| Nicoleetaa a răspuns:

Inscrie-te intr-o tabara sau fa o excursie cu prieteni, colegi la mare, munte, oriunde. Important e sa ai prietenii aproape si gasiti modalitati sa va distrati sau daca nu, cel putin va plictisiti impreuna.