| aceafata01 a întrebat:

Voi cum v-ati ales colegul de banca cand ati venit prima data la liceu?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Era varul meu :/

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu l-am ales, m-am așezat la întâmplare. Am ales mai târziu, când deja cunoșteam lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi l-am ales.

| Vikaa a răspuns:

Am vazut-o pe colega de banca ca fiind de teapa mea, ce pot zice, 2 proaste in ultima banca, e caterinca rau fata, frumoasa si inteligenta si am avut norocul sa fie din cealalta clasa de la gimnaziu.

| Clytia a răspuns:

Am avut norocul să intru în aceeași clasă cu prietena mea cea mai bună. happy

| xeum a răspuns:

In functie de moaca, mi-a placut moaca ei, stie caterinca, e desteapta, asta se observa instant