| dede_7766 a întrebat:

Voi cum v-ati amenajat camera de Cracin ( pentru fete)? Ati facut ceva special?

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Mi'am pus nstalatii laughing si cateva postere cu pisicute si catei imbracati in mos sub brad happy

| Graphee a răspuns:

Mi-am cumpar o draperie noua.
Am facut bradul ieri. happy
Nimic special.

| M3HappyKid a răspuns:

POi eu am decorat-o anul acesta cu : boluri cu bomboane de pom am primit o groaza de cand am cantat la spectacole si am decorat`o cu bomboane, postere din bravo cu animale, si in geam instalatie:X

| Biiiiiia a răspuns:

Pai... Nj da pot sa zic ca am facut ceva special dar am pus beteala pe pereti, pe geam fulgi de zapada, un mos craciun.