| Henrypericolpublic a întrebat:

Voi cum va îmbrăcați la școală? Si fete și băieți.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wpetterssone a răspuns:

La școală nu mai merg, dar preferam să port o cămașă, cravată (uneori), pantaloni și pantofi. Acum, la servciu port cămașă, pantaloni și pantofi, cravată (opțional).

| ibaal a răspuns:

Cred ca voi la scoala ar trebui sa va imbracati decent si sa fiti curati!
Nu conteaza firma, cum se faleste unul pe aici, sau eleganta, ca nu sunteti la miss si mister.
straight face

| ywar a răspuns (pentru ibaal):

Asta a fost candva, cand faceam noi scoala. Eu-s mai batran, dar asta nu conteaza. Cred ca atunci era importanta decenta si institutia asta conta mai mult. Acum fac si sex la scoala... sad

| BloodyLips a răspuns:

Elegant, cu fuste si rochițe.

| ACTH a răspuns:

De firma.