| Fetitsa123 a întrebat:

Voi cum va imbracati si cu ce va inveliti noaptea? Eu nu stiu cum sa fac. Daca imi iau o pijama cu maneca scurta si cu pantaloni scurti noaptea mi-e bine dar dimineata mor de frig. Daca ma imbrac lung cu o pijama cu maneca lunga si pantaloni lungi mor de cald seara si dimineata mi-e bine.Nu stiu cum sa ma imbrac sa imi fie bine. Funda

9 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Eu fara sa stiu ma acopar cu o plapuma(nu groasa...lol) in timp ce dorm...

| ciresepeetno a răspuns:

Mda,eu dorm in chiloti si o camasa(nu de noapte, camasa normala laughing) cu geamul deschis, iar spre dimineata daca imi este frig ma invelesc in perna laughing P.S. eu doar fara perna.

| unknownn a răspuns:

Eu dorm in chiloti(is baiat)...

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

1.categorie gresita
2.te-as ajuta dar nu potlaughing sunt baiat, iar eu dorm in pantalonii doarlaughing

| Ekcstsy a răspuns:

Ramai Goala happy

Răspuns utilizator avertizat
| EmiiLoveYou a răspuns:

Pai puneti panaloni lungi si tricou. Daca tie frig dimineata mai pune inca o patura.

| Amy1 a răspuns:

Uite,cea mai buna solutie la care ma pot gandi este sa lasi un geam deschis sa aerul conditionat pornit, astfel incat sa se faca racoare...asa ca ve-i puitea sa dormi in pijamalele mai groase.In cazul in care ti se face iar cald, vei putea sa te schimbi cu tricoul, ramanad sa porti pentru restul nostii un tricou si o pereche groasa de pantaloni e pijama.nu stiu daca am fost de ajutor.Eu nu prea am probleme din astea, dar spers ca sfatul meu te-a ajutat cat de cat. Ciao big grin

| Didykitty a răspuns:

Uite, noapte imbraca-te scurt ca e vara si iti e cald iar dimineata tio dai jos si te schimbi in haine normale! Daca nu merge, noaptea eu dorm cu un cearceaf iar dimineata daca imi e frig o dau jos si au o patura! Dar iti recomand prima varianta