| ManiacuAMD a întrebat:

Voi de ce nu dati accept persoanelor pe fb chiar daca mai si cunoasteti?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca nu toata lume trebuie sa aiba acces la viata mea privata. Simplu

| mimi a răspuns:

Pentru ca uneori sintem certati cu acea persoana sau cineva din rudele mele nu accepta convorbirile cu ea/el

| ManiacuAMD explică (pentru mimi):

Nu are treaba cu rudele laughing

| Rauldor a răspuns:

Nu le dau accept, fiindcă pur şi simplu nu mă interesează persoana lor, sunt cunoştinţe îndepărtate, cu care nu m-am întâlnit de mult, sau nu doresc ca unii oameni pe care îi cunosc să vadă ce postez pe FB.