| wazzup7 a întrebat:

Voi fetelor din zodia fecioara imi spuneti si mie ce slabiciuni aveti si ce va impresioneaza la un baiat

5 răspunsuri:
| dora321 a răspuns:

Fecioara este cea mai pretentioasa zodie.cauta perfectiunea
E destul de greu sa multumesti o fata din zodia fecioara, dar cu inteligenta (nu exagerata), cu bun gust si bun simt o sa cuceresti sigur o fecioara

| Felix1985 a răspuns:

Caracterul? Sinceritatea? Bunul simt?

| Bianca258 a răspuns:

Buna! Nu conteaza numai de zodie... chiar daca suntem sub aceeasi zodie putem avea personalitati diferitebig grin Eu sunt fecioara si imi place ca un baiat sa se imbrace bine, sa fie aranjat... inteligent, atletic si muncitor.

| Rricotaj_Simon_1994 a răspuns:

Eu sunt in zodia Berbec si sunt destul de incapatanata prefer un baiat amuzant, frumos, vorbaret si cu bun simt