| madalina_2618 a întrebat:

Voi fetelor, dupa ce criterii va alegeti cerceii?

Răspuns Câştigător
| WestSid3 a răspuns:

Eu inca imi mai port cerceii de aur de la botez, insa daca merg la o petrecere/nunta/botez etc., atunci caut sa nu fie prea lungi, ca sa ma simt in largul meu cand dansez, sa se asorteze cu tinuta, sa nu iasa foarte tare in evidenta, dar nici sa ramana neobservati si sa imi scoata in evidenta trasaturile fetei happy
Acum, depinde... fiecarei forme a fetei i se potriveste un tip de cercei. Eu, spre exemplu, cum am fata ovala, mi se potrivesc cerceii lungi/medii si subtiri big grin
Pentru forma rotunda/ovala (a fetei) - lungi/medii si subtiri
In forma de inima - cercei cu baza lata/triunghi cu varful in sus
Patrata - cercei cu colturi rotunjite
Triunghiulara - cercei scurti si lati
Pa, pa.

1 răspuns:
| Phantasmagoria a răspuns:

Sa se asorteze si nimic mai mult.nu tin cont de forma fetei etc,prea multe detalii.big grin In general imi plac aia lungi, dar nu rotunzi. Am o pereche zaruri de argint pe care ii ador si in rest port dinastia mici-nasturi, cranii, smiley face big grin depinde de stilul tau