| elena999 a întrebat:

Voi la scoala ce uniforma aveti? Ca la noi cica trebuie sa luam fuste cu carouri care arata oribil.Sunt in clasa a 6-a si chiar nu cred ca ne sta bine noua de la gimnaziu.Nimeni din cls nu e de acord.Pana acum uniforma noastra era formata din: pantaloni lungi, camasa alba sau roz si cravata.

Răspuns Câştigător
| cryna a răspuns:

Eu sunt intr-a 10.nu ne lasa sa intram in scoala daca nu avem pantaloni negri si sacou negru.iar daca nu avem camasa sau cv de culoare deschisa comenteaza profi`` pffffffflaughingparca suntem la inchisoare