| catutzza a întrebat:

Voi pe e va bazati cand ii spuneti unui baiat,, te iubesc"? cel mai rapid raspuns funditasad

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Pe ca-l iubesc?!

Nu obisnuiesc sa spun vorbe aiurea.Ca ma bazez pe faptul ca asta simt e suficient, altfel nu as vorbi degeaba.

1 răspuns:
| Nicollle_2585 a răspuns:

Depinde de tine cand consideri ca simti ca il iubesti, si daca il iubesti ai grija sa fie atent cu tine grijuliu sa nu-si bata joc de tine happy si mai ales o relatie se bazeaza pe incredere big grin