| Alex_Banu_1980 a întrebat:

Voi pleca in tabara la mare, timp de o saptamana. Ce ar trebui sa imi iau la mine? Atat pentru acolo cat si pentru drum?

Răspuns Câştigător
| stefan1029 a răspuns:

Medicamente, haine, slipi, produse de igiena(pasta de dinți, periuță, prosop, etc) mâncare pentru drum(de preferat sendvișuri), crema solară, șapcă, slapi, jocuri că sa te joci cu prietenii(Monopoly sau altceva), o carte de citit, bani, dulciuri daca vrei, șervețele și cam atat

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Altul care vrea asistenta de la net sa isi impacheteze chilotii

| Viitorulapropiat a răspuns:

Esti cumva cu Proedus? ...trebuie sa-ti iei haine, bani, medicamente.

| Alex_Banu_1980 explică (pentru Viitorulapropiat):

Da, mersi mi-ai fost de ajutor

| Mihaelablabla a răspuns:

Bani.