supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Voi va mai bateti capul de Craciun sa decorati, sa faceti mancare traditionala etc? Mai simtiti spiritul Craciunului?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Nu prea sad Desi mi-as fi dorit sa simt iar bucuria si entuziasmul din copilarie.
Bradul il fac, mancare traditionala (mai mult sau mai putin) face bunica.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Oh, ce bine ca mi-ai amintit!
Trebuie sa fac lista de cumpărături, sa cumpăr decorațiile, sa iau cadouri, sa le trimit cunoscuților, sa împodobesc bradul, să-i scriu scrisoare moșului ca sa știe ce să-mi cumpere când ia pensia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe la 12 ani, nu prea

| LilacDreams a răspuns:

Sincer doar mai fac bradul pentru ca imi este dor de momentele petrecute in familie ca cele de cand eram mica.Mancarea o mai fac doar bunicile mele ca sa le vizitam de Craciun. De spirit, cred ca nu il mai am de cand aveam 9 ani laughing.