| BabyRosse a întrebat:

Voi va mai duceti cu colinda? Ce colinda o sa cantati?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pe mine nu ma mai lasa mama pentru ca cica sunt prea marebroken heart.

| daii a răspuns:

Da, merg. Vom canta :
http://www.youtube.com/watch?v=ctf1_uAGMAg.
L-am cantat si anul trecut si am avut mare succes. Tu mergi?

by daii;)

| roox a răspuns:

Doar la rude ohappy

| Slavic a răspuns:

Steaua sus rasare este simbolic destinata lui Isus

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Daca as mai avea si eu varsta copilariei mele cu siguranta m-as duce.
De obicei colindam in grup, colindul cantat de noi era "O ce veste minunata!".
Sarbatori fericite!

| Alina_5575 a răspuns:

Nu, dar am fost anul trecut cu colinda pe la profesori doar.

| g_7133 a răspuns:

Nu preabig grin. Dar am vorbit cu clasa sa ne ducem la dirigu big grin sa il colindam un pic asa laughing.

| Biir a răspuns:

Buna! nu, nu mai merg(14 ani). Am mers pana acum vreo doi ani.
Cantam colinde clasice(O, ce veste minunata, Steaua sus rasare etc.)