| anonim_4396 a întrebat:

Vorbeam cu cineva de aici, de pe TPU, despre evaluarea nationala, iar eu ziceam ca a fost usor, iar ea ca a fost greu. Ea crede ca de fapt si eu am facut-o praf si vrea sa vada ce rezultat voi lua eu in realitate. Pentru asta mi-a cerut numele(complet) ca sa ma caute pe lista aia cu rezultatele. Stiu ca nu e bine sa-ti dai numele online(mai ales pe site-uri dintr-astea), dar chiar ma tenteaza sa vada si ea ce-am facut.
Oare merita sa-i dau numele? Voi ce ati face in locul meu?
Please! Urgent!

2 răspunsuri:
| lilianaadelina a răspuns:

Si eu am avut parte de aceasta discutie in urma cu 2 ani(cand am dat eu examenul).
nu mi-am dat numele de familie, deci doar prenumele, apoi am facut screenshot la rezultate si i-am trimis poza

| CdeMetal a răspuns:

Eu zic ca nu are rost sa dai cuiva de pe un site de genul numele tau complet.