| Maria879 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de ceva timp si acum cateva zile am iesit mai multi afara si era si el, si bause putin si m-a sarutat si a zis ca a facut asta ca a simtit, insa la scoala abia da un amarat de buna si abia se uita la mine si nu stiu ce sa cred..imi puteti da o parere, va rog

2 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

O fi fost ceva de moment, poate si aburii alcoolului au fost de vina... Cert e ca nu s ar fi purtat asa asa rece si distant daca simtea ceva cu adevarat.

| Kimball a răspuns:

Te adoră te iubeste dar nu vrea sa se faca de ras in fata colegilor incurcanduse cu tine sau crede ca daca te.a sarutat te poate avea ori candhappy