| pRiNcEsS_1238 a întrebat:

Voua care vi se pare mai bun : Windows XP, Windows Vista sau Windows 7? De ce?

8 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Windows 7 e mai nou aparut si personal asta il folosesc la laptop, cu xp si vista am mai avut probleme.pa

| alessia a răspuns:

Windows7.asta e cel mai la moda. j eu il am.laughing

| Ofiintă a răspuns:

Windows 7 nici nu te mai intreba daca oamenii spun ca-i cel mai noi si cel mai bun atunci asa este Da un fond al culorilor de pe ecran excelenta si gandeste-te cu cat este mai nou cu atat este mai simplu si nu trebuie sa faci tu atatea Mie mi se pare de cand am Windows 7 ca Windows xp este vechi si-i mai urat in schimb daca saptele este mai nou de ce sa te mai intrebi!

| glamour a răspuns:

Eu nu ma plang nici de XP insa in prezent am windows 7 si sunt multumita. cu vista merge calculatorul foarte greu.

| crystynel23 a răspuns:

Windows 7

| Yonutz_8580 a răspuns:

Toate au cate ceva special la ele.Eu personal optez pentru Windows Xp fiindca este foarte rezistent (nu spun ca celelalte nu rezista), se poate folosi la orice PC pe langa faptul ca Windows 7 se poate instala doar la pc-urile cu placi video si de baza mai mari.Despre Windows Vista nu pot sa spun decat ca este aproape ca o copie a Windowsului 7.Atat am avut de obiectat.Pa-Pa!
BY "ionut890"

| tanyutza_3840 a răspuns:

Windows XP

| didinuka a răspuns:

Windows 7, il am pe laptop si e foarte bun, eu nu mi-am mai reinstalat windowsul de un an si merge bine si acum,,,,,