| MrsBrunetzyka a întrebat:

Voua ce sms'uri va place sa trimiteti de craciun? Scrie-mi unul!

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Sarbatoarea Craciunului sa va deschida inimile cu cheia fericirii spre bine. Mult noroc. La multi ani...

| kmarianak a răspuns:

Clopotei la usa ta, licarit de glob in brad, miros bun de cozonac, caldura in suflet si in casa! Sarbatori fericite!
Craciunul e momentul magic al anului. Hai sa calatorim dincolo de nori pentru a le aduce celor dragi o frantura de stele. Sarbatori fericite!
Credinta, speranta, un nou inceput, iubire, cadouri, prieteni adevarati, sunt doar cateva din lucrurile pe care iti doresc sa le ai de Craciun!
Mai multe gasasti pe http://www.universdecopil.ro/Mesaje-sms-urari-si-felicitari-de-Craciun.html

| kmarianak a răspuns:

Fie ca-n seara sfanta de Craciun
Sa te ajunga gandul meu cel bun:
Prosperitatea sa te insoteasca peste poate,
Multi ani si fericire, sanatate!
Daca iti plac urarile in versuri te poti inspira de pe http://www.universdecopil.ro/......aciun.html