| Kimy_8371 a întrebat:

Voua cum vi se pare adolescenta? Cum ati defini aceasta perioada din viata?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Grea, in perioada asta apar cele mai multe probleme, cu baietii, uneori probleme cu parintii depinde. eu am foarte multe probleme cu ai mei de la varsta asta pur si simplu nu pot sa stau cu maicamea mai mult de 10 minute fara sa ma cert cu ea, pur si simplu simt ca n-o mai suport, stiu ca nu-i normal dar asta eoh go on si ea se poarta... cu mine eu de ce as indura cu mainile-n san? raised eyebrows

5 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

E cea mai frumoasa perioada a vietiihappy. Traieste-o din plin.merita. Trece foarte repede. Traieste fiecare clipa cat o mai ai.

| Gentiana a răspuns:

Adolescenta...este cea mai deosebita perioada pe care o are un om in intreaga lui viata! Acest lucru se datoreaza faptului ca nu iti faci atat de multe griji! Adolescenta merita traita la maxim! Merita! Este momentul in care ai impresia ca ai doar probleme, dar de fapt, nu ai! Este momentul in care incepi sa ai sentimente nobile fata de o persoana! Este momentul in care te formezi tu ca persoana! Este cea mai frumoasa! Cea mai frumoasa peridoada din viata mea, a fost adolescenta, in liceu, cand ieseam cu totii prin cluburi, ne certam si ne impacam...Si tot prieteni ramaneam!

| Mao a răspuns:

Perioada in care ne dam seama ca viata nu e atat de usoara pe cat o credeam. Invatam din greselile noastre si prindem experienta. :]

| FeelTheRainbow a răspuns:

Sex, drugs and rock`n rollhappy
Si cosurilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie nu mi se pare nimic deosebit.
Doar ca fetele se dezvolta si alte chestii.big grin
Pai in ''perioada'' asta...cum esti acum ramai toata viata.