| anonim_4396 a întrebat:

Voua fetelor cum va plac baietii? astept descrieri detaliate.

2 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Sa fie:
frumos
freza tare
muschi
intelegator
iubitor
destept Pupici:*

| ℓσνє a răspuns:

Buna mie-mi place la un baiat:
Cum se poarta cu o fata, sa fie romantic, glumet dar sa nu exagereze, sa stie cind sa vorbeasca si cind sa taca, sa stie cum sa pastreze o fata linga el, sa fie smekeri dar cu limita si cu cine trebuie, sa fie indrazneti dar nu obsedati.Sa fie destul de inteligenti dar nu plictisitori, sa fie inteligent, sa aiba timiditatea aceea slaba doar atunci cand oricine ar fi si sa nu uitam, sa creeze o stare super amuzanta incat sa rad si sa ma simt bine!

Ca aspect fizic, ce pot sa spun, tin foarte mult la ochi imi plac albastri sau verzi, mi se par deosebiti, parul blond, ca inaltime sa fie un pic mai inalt ( nu exagerat ), sa nu fie gras, cu gropite ( sunt dulci cei cu gropite:X ), si freza.

Sper ca te-am ajutathappy.
Funda?!happy