| anonim_4396 a întrebat:

Voua fetelor cum vi se pare ca sunt prea inalt sau mediu la 1.84.Cam ce fete mi s-ar potrivi(inaltimea)?

7 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Lasa ca e bine, o sa ai succes la fete, nu trebuie neaparat un standard la fetele cu care iesi si eu am 1, 84 si am iesit si cu cele de 1, 60, conteaza sa va placeti

| ViVi99 a răspuns:

Esti putin cam inalt, mai ales la 14 ani cum am vazut ca ai scris intr-un comentariu. Dar nu-ti afce griji, pentru baieti este ok. Fete ti s-ar potrivi cam de 1, 70m, pentru ca nu vei arata bine langa o fata de 1, 60m.

| Emmy125 a răspuns:

Destul de inalt.Dar sunt si baieti mai inalti..deci e bine asahee hee
Fete cam de 1, 75-1, 77 cred eu.Sau chiar mai mica.E bine sa fie mai mica pentru a putea purta si tocuri cand iesiti in oras happy

| baicu_1517 a răspuns:

Oamenilor am 14 ani nu 20

| pinky_9280 a răspuns:

Si eu am 14, sunt fata si am 1, 81 deci nu esti anormal. +cu inaltimea ta o sa ai mult succes la fete. fetele cauta baieti inalti.

| Stefanste720 a răspuns:

Stai linistit ca sigur nu o sa mai cresti asa am patit si eu la 14 ani am crescut parca peste noapte la 1.85 acum am 18 ani si aceeiasi inaltime si o sa ai succes la fete cu chestia asta