| ProToOoTyPe a întrebat:

Voua Va merge site-u VirusTotal? mie nu mi-a mers nicioadata

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Numele chiar nu iti zice nimic?laughingNu te lua dupa scanurile online sau din astea gen tune up astae sunt third party aplications pe langa faptul ca fac numai rau te mai alegi si cu cine stie ce virusi sau setari dereglate daca ai windows 7 fai update la firewall si windwos defender si iti garantez eu ca nu o sa treaca nici un virus prin antivirusul windowsului.