| anonim_4396 a întrebat:

Voua va plac acele fetele cu picioarele lungi si subtiri... ce li se potrivesc mai bine. cizme pana la genunchi sau botine... dar la celelalte?

5 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Si eu am picioarele lungi si mi se potrivesc bine atat cizmele cat si botinele dar folosesc mai mult botinelelove struck

| Kidu a răspuns:

De acord cu @adrian777happy

| cretzufinish a răspuns:

"Acele fetele" se numeste plagiat de intrebare ....HUaaaaaa laughing

| adrian777 a răspuns:

Acele fetele nu ne plac, ne plac acele fete...
fetelor cu picioare lungi li se potrivesc cizmele, iar celor mici de inaltime, botinele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt fata, femeie, pentru ca am picioare lungi imi plac si si pentru picioare subtiri cred ca tot asa, piciorushele subtiri sunt frumoase, daca au forma.