| Kisie a întrebat:

Voua va plac filmele indiene daca da care?

Răspuns Câştigător
| mady9 a răspuns:

Mie imi plac. am vazut destul de multe dar cel mai mult mi-au placut asa : om shanti om, sau koila sau o floare si 2 gradinari si bineinteles lantul amintirilor un film vechi dar bun! daca vrei sunt in fiecare duminica seara pe national tv cate un film indian! :d sper ca te-am ajutat funda?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy am urmarit cu drag filmele indiene vechi gen.O floare si doi gradinari, Vandana, deci cele vechi, acum nu urmaresc nimic, doar daca se va gasi un film pe placul meu.
O zi frumoasa sa aihappy

| LoveToHate a răspuns:

Mie nu-mi plac filmele indiene.Un film dureaza cam 3-4 ore, jumate din film canta si danseaza, chiar nu-mi plac.
Dar, am vazut Slumdog Millionaire, un film minunat.

| Kisie explică:

Nu nu ma cheama ingrid scuze ca sctiu aici dar nu merge sa iti trimit mesaj